Ljubljana mesto, Šiška, Zg. Šiška, ODLIČNA PRILOŽNOST

Stanovanje|2-sobno|111.3 m2|2009

385.000 €

Tina Klofutar

  • Transakcija: Prodaja
  • Vrsta nepremičnine: Stanovanje
  • Tip nepremičnine: 2-sobno
  • Velikost (bruto): 111.3 m2
  • Zgrajeno: 2009
  • Energetska izkaznica: A1
  • Nadstropje: 6/9
  • 1
  • 1
  • Stanje: Novejša gradnja
  • Ljubljana mesto
  • Šiška
  • Opremljenost: Opremljeno
  • Šifra: 2SSLj

Podroben opis

V novejšem večstanovanjskem objektu - Celovški dvori prodamo lepo in prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja v 6. nadstropju. 

Stanovanje ima funkcionalno tlorisno razporeditev prostorov, obsega 111,3 m2 neto tlorisne površine, ki je razporejena na bivalni del v izmeri 51,5 m2:

  • predsobo,
  • kuhinjo z jedilnico, ki je povezana z dnevnim prostorom,
  • veliko kopalnico z wc-jem in tuš kabino,
  • spalnico,

Iz bivalnega prostora in spalnice je izhod na veliko ložo v izmeri 12,7 m2 in prostorno teraso v izmeri 47,1 m2, ki ponuja dodaten prostor za druženje ter sprostitev. Preko celega leta je obsijano s soncem.

Ogrevanje je preko toplovoda s talnim gretjem in talnimi radiatorji (nizki mesečni obratovalni stroški).  Možnost vgraditi klimo (predpriprava v dnevni sobi in spalnici). Ločni števci za vodo (toplo in hladno).

Oprema v stanovanju lahko ostane bodočemu lastniku (brez kavča, pisalne mize, visečega stola v loži).

 

Pripada mu tudi  velika shramba v kletni etaži v izmeri 27,4 m2  in sorazmerni delež na skupnih prostorih v stavbi.

 

Je nadstandardno stanovanje z domofonom, dvema dvigaloma v stavbi, odlično zvočno izolacijo, sodobnim energetskim standardom (energetska izkaznica razreda A1). V notranjosti je objekt lepo vzdrževan in urejen.

 

Simpatično stanovanje združuje prijetno domačnost ter udobno bivanje v urbanem okolju.

 

Stanovanju pripadata dva lastniška parkirna mesta, ki se nahajata v kletni garaži.

V ceno je všteto eno parkirno mesto v izmeri 22,9 m2, ki se nahaja poleg shrambe.

Možen odkup tudi drugega v velikosti 18,2 m2 po ceni 30.000,00 EUR.

 

Lokacija ponuja dober in hiter dostop do celotne infrastrukture (trgovine, lekarna, avtobusna postaja, zdravstveni dom, šola, vrtec, pošta, banka...), priključka na severno Lj obvoznico in AC.

 

Stavba ima gradbeno in uporabno dovoljenje.   Stanovanje je vpisano v ZK kot etažna lastnina.

Za izpeljavo pravnega posla ima stanovanje vso potrebno dokumentacijo.

 

Stanovanje bo na voljo za vselitev najkasneje konec junija 2026.

Vredno ogleda in nakupa. Vabljeni na ogled.

 

Pogoj nakupa je, da kupec povrne prodajalcu strošek posredovanja v višini 2% od pogodbene vrednosti + DDV.

Za vse dodatne informacije in ogled smo vam na voljo na tel: 040/555-832 (Tina).

Ključne specifikacije

  • Dodatno
    TerasaKletBalkonPokrito parkiriščeDvigaloGaražaDvoriščeShramba
  • Priključki
    ElektrikaVodaKanalizacijaOptika
  • Ogrevanje
    CKTalno gretje
  • Luksuz
    Zelo sončnoMirna lokacijaDizajnersko

Kontaktirajte nas

Tina Klofutar

Nepremičninska posrednica

Morda bi vas zanimalo tudi