Na lepi lokaciji Polšica pri Podnartu prodamo zemljišče v skupni izmeri 2705 m2, od česar 1600 m2 predstavlja stavbno zemljišče, ostalo pa kmetijsko zemljišče.
Zemljišče se nahaja na koncu naselja, z lepim pogledom proti Kamniško Savinskim Alpam. Pred leti je bil izdelan projekt in izdano gradbeno dovoljenje za gradnjo mizarske delavnice, objekta s tlorisnimi dimenzijami 30x18 metrov v treh etažah. Kletna etaža je že zgrajena po pripravljenem gradbenem projektu. Po projektu je površina poslovnih prostorov v kleti 510 m2 in v pritličju 429 m2. Nad delavnico, v prvem nadstropju sta predvideni dve stanovanji, vsako veliko 210 m2.
Lepa priložnost za nakup zemljišča z že začeto gradnjo poslovno-stanovanjskega objekta. Projekt se seveda lahko tudi spremeni, v kolikor trenutni ne bi odgovarjal.
AC priključek je od parcele oddaljen približno 8 km, železniška postaja pa 3 km.
Za več informacij glede projekta ali ogled pokličite na številko 051/414-121 Primož
Nepremičninski posrednik